ПІДКЛЮЧЕННЯ

Головна | ПІДКЛЮЧЕННЯ

ПОСЛУГИ

Підключення

Підключитись дуже легко!

Звернувши увагу на анімацію веб сторінки логічно зрозуміло яким чином все відбувається. Точка доступу високоякісної продукції США Ubiquiti до речі побудована вся мережа VillageLink, встановлюється з зовні  сприймаючі сигнал від базової станції.  В приміщенні вже безпосередньо підключення відбувається до ПК або до WiFi роутера до якого можливо підключити інші пристрої (комунікатор, планшет, ноутбук і т.д)

Часті питання

1. Підключення по радіо значить, що не буде ніяких проводів?

Це означає, що для стандартного підключення до Вашій будівлі не потрібно підводити кабель – ні телефонний, ні виділений оптичний – ніякої! Замість кабелю Вам на дах буде встановлена антена, яка вловлює спрямований радіосигнал від базової станції. У приміщенні у Вас, звичайно, буде звичайний дріт від комп’ютера до розетки або від телефону до телефонної.

2. На що схожа ця ваша антена?

Антена – це невеликий прилад розміром з звичайний аркуш паперу формату А4. Антена кріпиться до щогли, як і будь-яка інша антена на Вашому даху.

3. Яка швидкість підключення до мережі Інтернет?

Спочатку Ви підключаєтеся на гарантованій швидкості 2 Мбіт / с. Ця швидкість в більшості випадків перевершує швидкість підключення по телефонних лініях і відрізняється високою стабільністю.

4. Як погода впливає на швидкість і якість підключення?

Погода на швидкість і якість підключення не впливає. Все обладнання розраховане на використання в наших кліматичних умовах. Ні хмари, ні дощ, ні туман, ні сніг не завадять Вашій роботі в мережі Інтернет або телефонної розмови.

5. Мені доведеться придбати спеціальне обладнання?

Ні, цього робити не потрібно. Необхідне обладнання VillageLink надає Вам у користування на умовах відповідального зберігання. Це знімає з Вас зайві витрати і турботи з гарантійним обслуговуванням, яке здійснюється цілодобово.

6. А чи можливо об’єднати дві локальні мережі, минаючи Інтернет?

Це можливо і вітається, називається «підключення точка-точка». Ми запропонуємо Вам спеціальний вигідний тариф, захищену і стійкий зв’язок між Вашими офісами по VPN каналу. Ви зможете як використовувати загальні ресурси мережі, так і здійснювати безкоштовні дзвінки всередині мережі, натиснувши всього пару клавіш. При цьому зовнішні міські телефони будуть вільні для дзвінків клієнтів, а дорогі канали підключення до Інтернет не завантажені внутрішнім трафіком. Наприклад, Ви можете таким чином об’єднати центральний офіс і віддалений склад або мережу магазинів.

7. Як можна оплатити ваші послуги?

За допомогою платіжних терміналів “24nonStop” швидко та без черг сплачуйте Інтернет, також через будь який банк по квитанції.