АКЦІЇ

Головна | АКЦІЇ

Заплати наперед – заморозь свій тариф

Шановний абоненте!

Якщо втомилися очікувати підвищень тарифів – у вас є нагода застрахувати себе від ще одного розчарування.

Повідомляємо про безстрокову акцію Заморозь Свій Тариф.

Платіть наперед на будь-який строк і будьте впевненні, що на увесь строк попередньої оплати у вас буде діяти той самий тариф, що діяв на час проплати із збереженням умов швидкості та вартості тарифу.


Наведемо приклад:

Ваш тариф 99 грн. У листопаді надійшло оплат на сумму 600 грн. 600/99 => складає 6 місяців абонплати зі збереженням тарифу та 6 грн на баланс. Тарифи підвищилися в грудні, але ваш тариф буде незмінним ще півроку. Лише в червні ви будете переключені на нові тарифні плани. Якщо під час вашої заморозки тариф підвищиться декілька разів і між підвищеннями ви сплатите наперед знову – у червні ваш тариф буде переведено на аналогічний по швидкості тому, котрий діяв на момент платежу.

Звертаємо увагу на комісію банку або платіжної системи. Так оплачуючи 100 гривень через nonStop24 з вас знімуть, скажімо, 5% від плати. Нам надійде не 600 грн, а 570. Замість 6 місяців заморозки вийде лише 5 + 75 грн на баланс. Найвигідніше сплачувати через наш сайт через форму оплати. Комісія стабільна і складає 2%. Тобто, сплачуючи 100 грн – 98 надійде до нас.